קורסים דיגיטליים למנחים, מאמנים ומטפלים

קורס דיגיטלי למטפלים:

כלים לליווי נוער בהתמודדות עם פחדים

קורס דיגיטלי בן 12 שיעורים, בכל שיעור יש כלי טיפולי/אימוני מבוסס NLP וחשיבה חיובית.

בתהליך מובנה, מהבסיס התודעתי ועד לתהליכי עומק, תנחו את הנוער (מגיל 9 ומעלה) לסמוך על עצמם ולהתמודד עם הפחד/מתח/לחץ/דאגה (בד"כ הם יושבים על אותם כפתורים).

השיעורים מבוססים על כלים שמצאתי כהכי אפקטיביים להתמודדות עם פחדים ולעידוד עצמאות של ילדים ונוער (מגיל 9 ומעלה). לכל שיעור מלווים דפי אימון להורדה, וגם עצות והנחיות לעבודה עם ההורים. אומרים ש practice makes perfect, מהניסיון שלי, הכתיבה והמחשת התרגול בקליניקה מאוד מסייעים להטמעת התהליכים.

לא פחות חשוב מזה: השיח עם ההורים. הורים הם חלק בלתי נפרד מהצלחת התהליך ובכל שיעור תקבלו התייחסות להנגשת הכלים להורים ולעיתים גם תרגול שלהם, למען הצלחת התהליך.

כל שיעור נמשך כ 20 דקות. בנוסף תקבלו גישה לכמה תהליכי דמיון מודרך להשמעה בקליניקה! התהליכים נבנו והוקלטו במיוחד לקורס התמודדות עם פחדים וחיזוק חוסן רגשי.

להזיז את הפיל לנוער

כלים לליווי נוער לחיזוק הביטחון העצמי

קורס דיגיטלי בן 12 שיעורים, בכל שיעור יש כלי טיפולי/אימוני מבוסס NLP וחשיבה חיובית.

בתהליך מובנה, מהבסיס התודעתי ועד לתהליכי עומק, תוכלו לחזק את בני הנוער שמגיעים אליכם לקליניקה, לבסס ביטחון עצמי וערך עצמי, תחושת מסוגלות ודימוי חיובי שמקרינים החוצה ומהר מאוד מביאים שינוי משמעותי פנימי וחיצוני בחיים.

לכל שיעור מלווים דפי אימון להורדה, וגם עצות והנחיות לעבודה עם ההורים. אומרים ש practice makes perfect, מהניסיון שלי, הכתיבה והמחשת התרגול בקליניקה מאוד מסייעים להטמעת התהליכים. לא פחות חשוב מזה: השיח עם ההורים.

הורים הם חלק בלתי נפרד מהצלחת התהליך ובכל שיעור תקבלו התייחסות להנגשת הכלים להורים ולעיתים גם תרגול שלהם, למען הצלחת התהליך.

כל שיעור נמשך כ 20 דקות. בנוסף תקבלו גישה לכמה תהליכי דמיון מודרך בנושא ביטחון עצמי, שקשורים לקורס עצמו ונבנו במיוחד עבורו, להשמעה בקליניקה!