אודות

היי, נעים מאוד להכיר!

אני אורלי שיר קידר-ואני מאמינה שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשפיע על המציאות שלנו, על חיינו. זאת גם הסיבה שהקמתי את  Imaginlp – כדי לאפשר לכל מי שצריך ורוצה ליצור שינוי לטובה בחיים- שלכם, של המשפחה שלכם, של העסק/הקריירה שלכם.

החזון שלי הוא  להשפיע לטובה בכל בית,  בדרך קלה, מכילה ונעימה. כאן באתר אני מציעה לך כלים שיאפשרו לך למצוא יותר שקט פנימי בעולם הכל כך עמוס שלנו, ומתוך השלווה לאפשר מקום לחיזוק הביטחון והערך העצמיים, כלים להתמודדות עם אתגרים ופחדים, לחיזוק חשיבה חיובית ויצירתית, כל אלו יביאו לחיים מלאי שפע, שמחה, הצלחה, חיזוק וריפוי בחיים שלך.

בגלל שאני מאמינה בפשטות ובקלות – הקונספט שלי מצריך ממך דבר אחד בלבד: רצון אמיתי לשינוי. כן, זה הכל. הזמן שלנו יקר לכולנו – אז הכלים שתמצאו כאן מאוד ממוקדים ויעילים, ודורשים מכם השקעה קטנה מאוד של זמן.

אני אמא לשלושה ילדים מופלאים ונשואה באושר. בעברי הייתי רואת חשבון .

כן, עם המון למידה ועבודה עצמית עשיתי שינוי מהותי בחיי והתחברתי ב"ה לשליחות שלי. למזלכם, אספתי את הכלים הכי יעילים שעזרו לי בדרך, וזה מה שמוצע לכם באתר! יחד עם זאת, תוכלו לזהות ב Imaginlp סדר, קירקוע וחיבור למציאות – כי בכל זאת תמיד יישאר בי משהו מהעולם הזה.

אני מאסטר טריינרית ב NLP ודמיון מודרך אוהבת ללמוד וממשיכה מדי יום לחקור וללמוד עוד ועוד את תחום המוח, ביטחון עצמי, NLP, דמיון מודרך, העצמה, איכות חיים, חשיבה חיובית ופסיכולוגיה חיובית.

הנה מה שתוכלו למצוא באתר Imaginlp:

כאן, ב Imaginlp תמצאו אפשרויות מגוונות, למטפלים ומאמנים (קורסים וקלפים), לנוער והורים (הרצאות, קורסים ומוצרים), לאנשים שפשוט רוצים להתפתח (קורסי NLP), להתקדם, לחזק את התודעה, למצוא שקט פנימי (האקדמיה לדמיון מודרך, לכל המשפחה)

כולם יסייעו לכם ליצור טרנספורמציה משמעותית, שינוי בתחומים שאתם בוחרים, מה שחשוב לכם. הכי חשוב שכל אחד ואחת מכם ימצא את הכלי הנכון והמדויק לו כשלכולם מטרה אחת: לשפר את איכות חייכם.

מתוך אהבתי לילדים ונוער ולבני האדם באשר הם, אני מאחלת לכולנו חיים עוצמתיים ובטוחים יותר, בריאים יותר, שמחים יותר, קלים יותר, טובים יותר, מספקים יותר, מאושרים יותר, מוצלחים יותר – את החיים שאליהם אנחנו כל כך ראויים להם.

לצמוח באור ההצלחה שלך,
באהבה גדולה אורלי.