קורס NLP מאסטר

NLP Master Practitioner Transfornative

בואו לעבור טרנספורמציה עמוקה יותר, להעמיק את יכולות השינוי וההשפעה שלכם בצורה משמעותי בחיים שלכם ושל הסובבים שלכם, להתמקצע בNLP ולהפוך את זה, אם תרצו, למקצוע של ממש!

למדתם NLP Practitioner?

סיימתם וקיבלתם תעודת הסמכת NLP Practitioner מוכרת, ואתם רוצים להעמיק את הידע שלכם?

רוצים ליצור שינוי עמוק עוד יותר בחיים שלכם? אולי גם בחיים של הסובבים אתכם?

להתמקצע ב NLP  ואולי להפוך להיות מנחי NLP כמקצוע?

אולי אתם מאמנים ו/או מטפלים, עו"סים פסיכולוגים ואתם גם בוגרי  NLP Practitioner (תנאי הכרחי להרשמה ללימודי המאסטר)
ויש לכם רצון ללמוד עוד לחקור את עולם ה NLP, להעמיק בכלים וגם להעמיק את היכולות שלכם לעבור ולהעביר הלאה תהליכים ברמה מקצועית ומשמעותית,

פשוט כדי לעלות רמה בהשפעה ושפע, לקפוץ תודעתית, ללמוד לשלב כלים של NLP, לאבחן תבניות חשיבה וכמובן לרכוש עוד כלים איך לשחרר חסמים ואמונות מגבילות בדרכים יצירתיות ותוך פיתוח גמישות מחשבתית בצורה פרקטית ויעילה?

הגעתם למקום הנכון!

מהם מסלולי קורס
Transformative NLP Master Practitioner?

המסלול המהיר

זמן הלימודים: 3 חודשים.

 12 מפגשים של ימי לימוד משמעותיים (9:30-15:30) ברמת גן, במתחם הבורסה (סמוך לרכבת).

מזל טוב! קיבלתם את התעודה הנחשקת NLP Practitioner ואתם רוצים לעלות עוד רמה, להעמיק את הידע ולהנחות אנשים כמקצוע?

קורס NLP Master Practitioner ב- 12 מפגשים בלבד: בוגרי הקורס שיעמדו בכל התנאים  מקבלים תעודת הסמכה בינ"ל של NLP Master Practitioner. בחו"ל מאוד מקובל כבר שנים ללמד קורס במתכונת של ימי לימוד מלאים, אפילו למשך שבועיים ברצף, על בסיס יומיומי.

הגיע הזמן שגם בארץ תהנו מהיתרונות של קורס מרוכז, משמעותי ומהיר: גם חוויה עוצמתית מרוכזת , גם חיסכון בזמן ונסיעות וכמובן גם הכשרה מהירה. המסלול מתאים לבוגרי NLP פרקטישנר שפנויים  ויכולים להשקיע בעצמם יום בשבוע.

המסלול ההיברידי

זמן הלימודים: 5 חודשים.

 20 מפגשים, במסלול היברידי המשלב למידה פרונטלית עם למידה מרחוק בזום (לנוחיות המשתתפים ניתנת הבחירה).

בוגרי הקורס שיעמדו בכל התנאים  מקבלים תעודת הסמכה בינ"ל של NLP Master Practitioner. מסלול ערב: 17:00-21:00.

 

למי זה מתאים?

 הקורס מתאים לך אם הוסמכת כ: NLP Practitioner  (עם תעודת הסמכה מוכרת), וברצונך להעמיק את יכולות השינוי בצורה משמעותית בחייך ו/או בחיים של הסובבים לך.

אם יש לך רצון ו/או צורך לעבור תהליך התפתחות אישית עוצמתי ומעצים, וללמוד גם איך להעביר  את זה הלאה, כמקצוע ממש, להיות מנחה NLP שמנחה תהליך משנה חיים- הקורס NLP Master Practitioner Transfornative יכול להתאים לך!

מה מקבלים בקורס
Transformative NLP Master Practitioner:

בקורס המאסטר ממשיכים להעמיק את תהליך ההתפתחות וההעצמה האישית שלך, רמה אחת מעל זו שעברת בקורס הפרקטישנר.

זה אומר להפיל עוד אסימונים משני חיים וכמובן לעלות רמה נוספת בכישורי התקשורת וההשפעה שלך, לרכוש עוד כלים ליצירת שינוי בתחומים כמו: קריירה, זוגיות, הורות, מכירות ובעצם כמעט בכל תחום לבחירתך.

בקורס המאסטר מעמיקים משמעותית בעבודת ערכים לצד אמונות, בעבודה עם תת המודע, לרבות חלומות.
בקורס המאסטר נלמד גם לאבחן תבניות חשיבה, אומנות המודלינג,  Meta Programs, זריזות לשון, אסטרטגיות, שימוש במטאפורות ושפת תת המודע, כלים למו"מ ופתרון קונפליקטים, רמת לוגיות ועבודת יישור, ערכים ואמונות, NLP ובריאות, קו זמן ברמת מאסטר ועוד!

ולא פחות חשוב, ואולי אחד מהפרטים החשובים באמת: נמשיך בטכניקות שלא רק יחזקו את הביטחון העצמי שלך, את הדימוי העצמי והאהבה העצמית, ממקור פנימי, אלא גם יחזקו את הכריזמה האישית שלך ויכולות ההצגה (פרזנטציה) בפני קהל.

קורס המאסטר זה פשוט להצליח יותר להפוך את שפת ה NLP  לדרך חיים, להטמיע אותה בדרך הטבע לחיות חיים יותר מאושרים, מועצמים ומגשימים!

בגלל שמדובר בקורס בדגש על יצירת שינוי משמעותי ברמת המאסטר, בכל השיעורים יתקיימו תרגולים שיסייעו לכם לא רק לחוות את הכלים היעילים של NLP בעצמכם, אלא גם להטמיע אותם בדרך הכי טובה שגם המוח וגם הגוף זוכר אותה!

מה תלמדו בקורס
Transfornative NLP Master Practitioner?

לפני הכול, NLP זו שפה לחיים. ובקורס המאסטר אנחנו מכניסים אותה לחיי היום יום שלנו.

תוכלו ממש להרגיש, לשמוע ולראות אותה אצלכם בבית, במקום העבודה שלכם, ויותר ויותר אנשים סביבכם יתחילו לדבר את השפה הקסומה הזו!
כולנו יודעים שהמילים שלנו יכולות לבנות ולהרוס. "חיים ומוות ביד הלשון" הוא לא סתם משפט.

אז בקורס NLP מאסטר ממשיכים ומעמיקים בשפת ההשפעה הטובה, שפה מעצימה ומעודדת התקדמות לך ולסובבים אותך, עם תהליכי עומק ברמה של מאסטר!

קורס NLP Master Practitioner הוא קורס ההמשך של NLP ובו אתם גם מעמיקים בלמידה של כלים ונושאים מקורס הפרקטישנר, וגם לומדים כלים חדשים:

אפשר לחזור על הקורס ללא עלות (ובתיאום מראש) במהלך השנתיים הראשונות!

הטבה ל-6 הנרשמים הראשונים

שיחת מיקוד מקצועית בת כשעה וחצי עם מנחת הקורס, בזום וללא עלות!
הטבה בשווי: 1,200 ש"ח

והטבה נוספת לכל משתתפי הקורס:
סדנת בונוס כריזמה ושיווק הקליניקה

העלות שלכם:
5,270 ש"ח בלבד (במקום 7,300 ש"ח)

מועדי פתיחת הקורסים הקרובים:

המסלול המהיר (12 מפגשים, כ-3 חודשים):
20.8 ימי שלישי, 9:30-15:30 (כולל הפסקות).

המסלול ההיברידי (18 מפגשים, כ-5 חודשים):
11.11 ימי שני בוקר, 9:15-13:00.

*פתיחת הקורס מותנית בהרשמה של 12 משתתפים לפחות*

 

שאלות ותשובות:

אתה מוזמן להצטרף לקורס המאסטר, אחרי שהשלמת את לימודי קורס הפרקטישנר (ראה את המסלול המהיר). שני הקורסים ישדרגו את ארגז הכלים שלך וגם יאפשרו לך לעבור תהליכים ושינויים משמעותיים בעצמך!

כן. קורס NLP Practitoner הוא הקורס הבסיסי, לכן ראשית עליך ללמוד אותו (ראה את המסלול המהיר). כדי להפוך למנחת NLP כמקצוע – תוכלי להמשיך לקורס המתקדם NLP Master Practitioner, בו תעמיקי בידע ובכלים ותקבלי מקצוע משנה חיים! 

כמובן. מי שלא מעוניין בתעודת ההסמכה יכול לסיים את הקורס, ללא חובות ההגשה ולקבל תעודת השתתפות בקורס. יותר מזה, לפחות מחצית האנשים שנרשמים לקורסי NLP עושים את זה עבור עצמם כתהליך התפתחות אישית ומנוע ליצירת שינוי.

כן! הקורס מתאים לכל הגילאים, מעל גיל 18. ריצ'ארד בנדלר, ממייסדי ה NLP אמר פעם: "אף פעם לא מאוחר מדיי לילדות מאוחרת".

כמובן. הקורס מתאים לבגירים מגיל 18 ועד בכלל. חלק מהיופי של הקורס הוא ברבגוניות האנשים המשתתפים בו: צעירים ומבוגרים, נשים וגברים. התמהיל מעשיר את התכנים, השיתופים והלמידות של כולם, כמו גם את כישורי התקשורת וההשפעה.

כן! הבוגרים של Imaginlp מוזמנים לחזור על הקורס במהלך השנתיים הראשונות, ללא עלות!

בוגרי הקורס מספרים